PLAY-IN STAGE

PLAY-IN

WINNER BRACKET
1/8Copenhagen Flames2:1Vezet
1/8NAVI JUNIOR0:2Anonymo
1/8Astralis Talent2:1ex-tag
1/8Masonic2:0Infinite
1/8Websterz2:0Insilio
1/8EC BRUGGE1:2Viperio
1/8GenOne0:2GTZ
1/8Pact2:1Beyond Possible
1/4GTZ2:1Astralis Talent
1/4WEBSTERZ2:1PACT
1/4MASONIC0:2VIPERIO
1/4Copenhagen Flames2:1Anonymo
1/2Copenhagen Flames2:0GTZ
1/2VIPERIO0:2Websterz
WCopenhagen Flames&Websterz
LOSER BRACKET
1/8VEZET2:1NAVI JUNIOR
1/8EX-TAG2:1GenOne
1/8INSILIO1:2BEYOND POSSIBLE
1/8INFINITE1:2EC BRUGGE
1/4ANONYMO2:0BEYOND POSSIBLE
1/4MASONIC2:0ex-TAG
1/4Astralis Talent 2:0EC BRUGGE
1/4PACT 1:2VEZET
1/2VEZET0:2MASONIC
1/2ASTRALIS TALENT0:2ANONYMO
1/2VIPERIO1:2ANONYMO
1/2GTZ0:2 MASONIC
WANONYMO&MASONIC

GROUP STAGE

GROUP A 

06-07 November 2022 (All times in CET)
ATricked16:13Anonymo
AFnatic Rising12:16Illuminar
ATricked0:2Illuminar
AAnonymo2:1Fnatic Rising
ATricked2:1Anonymo

GROUP B

08-09 November 2022 (All times in CET)
BCPH FLAMES16:2ESTOWNIA
BDYNAMO ECLOT16:6INTO THE BREACH
BCPH Flames1:2DYNAMO ECLOT
BESTOWNIA1:2INTO THE BREACH
BCPH Flames2:0INTO THE BREACH

GROUP C

10-11 November 2022 (All times in CET)
CEX-FINEST12:16LDLC
CHONORIS13:16Websterz
CLDLC2:1WEBSTERZ
CEX-FINEST1:2HONORIS
CHONORIS2:0WEBSTERZ

GROUP D

12-13 November 2022 (All times in CET)
DB813:16Nemiga
DSINNERS16:8MASONIC
DSINNERS2:0Nemiga
DB82:0MASONIC
DB82:0Nemiga

PLAYOFF STAGE

15-17 November 2022 (All times in CET)
1/16Dynamo Eclot1:2K23
1/16Honoris0:29INE
1/16Tricked1:2Forze
1/16Sinners2:0Prospects
1/16Illuminar2:0Endpoint
1/16LDLC0:2Falcons
1/16B80:2BlueJays
1/16CPH Flames2:1SANGAL
19-21 November 2022 (All times in CET)
1/4BlueJays0:2Sinners
1/49INE0:2ILLUMINAR
1/4FALCONS0:2CPH FLAMES
1/4K232:0FORZE
1/2ILLUMINAR0:2K23
1/2CPH FLAMES2:0Sinners
GFCPH FLAMES2:0K23

SEASON 5 WINNER

MAIN CHAMPIONSHIP – PLAYOFFS

PLAYOFFS

2-3 September 2021
12:00LDLC0 - 21WIN
15:00Infinite1 - 2K23
12:00DBL PONEY0 - 2SKADE
15:00Lyngby Vikings2 - 1Fiend
4-5 September 2021
12:001WIN1 - 2K23
15:00SKADE2 - 1Lyngby Vikings
15:00SKADE0 - 0K23

MAIN CHAMPIONSHIP – GROUP STAGE

GROUP A

18-19 August 2021
ALyngby VikingsF - WYoung Ninjas
ALDLC16 - 6 M1 EDEN
ALDLC2 - 0Young Ninjas
AM1 EDEN0 - 2Lyngby Vikings
AYoung Ninjas0 - 2Lyngby Vikings

GROUP B

20-21 August 2021
BSKADE13 - 16Infinite
BHONORIS16 - 13bankaPEPSI